Yeni Sayfa 1
   
 

 

            Çelikler Yalıtım 55 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren doğrama alanında üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Batı Karadeniz Bölgesinde önemli bir yere sahiptir.

Çelikler Yalıtım olarak kuruluşumuzun başından itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde sektörde tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, yenilikçilik, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Çelikler Yalıtım, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

 

   

nike air max dame christian louboutin sko ray ban solbriller woolrich jakke louboutin sko canada goose tilbud louis vuitton taske parajumpers jakke louis vuitton pung barbour jakke moncler jakke ray ban briller canada goose jakke air max dame oakley solbriller nike sb sko canada goose jakke michael kors tasker

Copyright By © Çelikler Yalıtım